Bezpłatna prezentacja Thermomix® u Ciebie w domu

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem wielofunkcyjnego urządzenia do gotowania, które jednocześnie podgrzewa, mieli, blenduje, waży, miesza, wyrabia ciasto i nie tylko, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Takim zaawansowanym robotem kuchennym jest Thermomix®. Prezentacja produktu jest przeprowadzana u Ciebie w domu. Wystarczy kawałek kuchennego blatu i chęci do nauki zasad bezpieczeństwa użytkowania robota. Prezentacja urządzenia Thermomix® w przystępny sposób przedstawi Ci wszystkie korzyści wynikające z jego stosowania. Dzięki niemu nie tylko zaoszczędzisz czas, ale także pieniądze, ponieważ od chwili zakupu przestaniesz marnować żywność. Pod okiem specjalistki możesz przygotować kilka aromatycznych dań w ciągu 2 godzin – właśnie tyle trwa prezentacja. Thermomix® to intuicyjny sprzęt, który zdaje egzamin w każdym domu. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie demonstracyjne.

Thermomix® u Ciebie w domu obszar działania:

Głównym obszarem prezentacji jest najczęściej Małopolska z racji tego, że mieszkam w podanej lokalizacji, jest to przeważnie Kraków, często bywam w innych lokalizacjach takich jak Bochnia, Brzesko, Wieliczka, Gorlice oraz w okolicznych miejscowościach. To nie koniec moich wycieczek na prezentacje – druga lokalizacja pod kątem ilości prezentacji to Śląsk – Katowice, Gliwice oraz inne.

Thermomix Małopolska | Thermomix Kraków | Thermomix Śląsk | Thermomix Gorlice

Często słyszę od Was dwa pytania:

Na pierwsze pytanie odpowiadam:

Na drugie pytanie odpowiadam:

Kobieta w blond włosach pakuje do czarnej torby thermomixa
Obsługa urządzenia jest prosta i bardzo intuicyjna. W trakcie prezentacji Thermomix® przekażę Ci ogrom wskazówek, jak bezpiecznie i efektywnie wykorzystać możliwości sprzętu. Dowiesz się jak korzystać z Cookidoo®, planować tygodniowe menu, szukać zagranicznych przepisów, dbać o akcesoria i czyścić Thermomix®.
Prezentacja trwa około 2 godzin i jedyne, czego potrzebuję, to miejsce w Twojej kuchni. Wszystkie potrzebne składniki mam ze sobą, a z nich, pod moim okiem przygotujesz kilka pysznych potraw.
Jeśli nie jesz mięsa, jesteś na diecie wegańskiej lub eliminacyjnej bądź masz alergie pokarmowe, dostosuję menu do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się ze mną, aby umówić prezentację!

Do zobaczenia w czasie wspólnego gotowania!